O výrobci a kvalitě produktu

 

O výrobci a kvalitě produktu

Americká společnost Dragon Herbs spolupracuje s dodavateli těch nejlepších a nejbezpečnějších surovin. Své bylinné produkty vyrábí s obrovskou pečlivostí a láskou již více než 30 let. Prezident společnosti Ron Teeguarden zasvěcuje svůj život tonizujícím bylinám a tradiční čínské medicíně, protože považuje chemicky neznečištěné byliny (a potraviny vůbec) za nezbytnou součást zdraví každého člověka.

Krédem Dragon Herbs je kvalita. Proto ve spolupráci s vědeckými pracovníky vyvíjí receptury přípravků tak, aby byly maximálně efektivní a účinné. Využívány jsou pouze nejkvalitnější suroviny z původních zdrojů, nedotčených průmyslovým znečištěním. Jako výrobci mají pod kontrolou celý proces od samotného sběru až po výrobu výtažků a kapslování. Extrakty z použitých bylin si tak zachovávají maximum životodárné síly. Proto je Dragon Herbs nositelem čínského označení „Di Tao™ company = Earth Tao (Dao)“, které smí používat pouze bylinářské firmy nejvyšších standardů.

Veškeré zdroje použité na výrobu produktů Dragon Herbs jsou přísně kontrolovány, byliny jsou sbírány pouze v místech nezatížených chemickou kontaminací nebo genetickým inženýrstvím. Výrobky pak podléhají kontrolám amerických úřadů a splňují ty nejpřísnější evropské i japonské normy. Jelikož však v Asii není plošně zavedená bio-certifikace pro byliny (natož pro ty, které rostou divoce) nenesou některé z používaných surovin v jejich produktech toto označení. Firma však klade důraz na to, aby podmínky, v nichž všechny byliny rostou, reálně odpovídaly parametrům „BIO“.

Dragon Herbs je zodpovědnou společností, která se angažuje v řadě enviromenrálních témat, obzvláště v otázkách znečištění ovzduší. Zasazuje se o to, aby byl celý proces zpracování bylin ekologicky udržitelný a vytvářel co nejnižší uhlíkovou stopu. Se svými dodavateli obchoduje v souladu s kritérii Fair Trade.