!!! DOPRAVA: OD 69,- Kč (OBJEDNÁVKY NAD 499,- KČ), OBJEDNÁVKY NAD 1.499,- KČ DOPRAVA ZDARMA !!!

Hořčíkový sprej 200 ml

Akce Tip
580 Kč –33 %
Hořčíkový sprej 200 ml
580 Kč –33 % 389,22 Kč 194,61 Kč / 100 ml
Skladem (14 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
28.1.2020

 

 •  hořčík (magnesium) je velice důležitý minerál, který je základem ve více než 280 biochemických reakcí, které nastávají uvnitř našeho těla

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hořčíkový sprej 200 ml

Vlivem stresu (fyzického i psychického) dochází dnes k rychlejšímu vyčerpávání jeho zásob v těle. A kdo z nás může v dnešním přehlučeném a přetíženém prostředí říci, že se stresu prostě vyhne?

Proto i člověk, který dbá na kvalitní a pestrou stravu, často nedostatkem hořčíku může trpět. Zvláště pokud sportuje nebo třeba vykonává fyzicky náročnou práci. 

Jak poznáme nedostatek magnézia v těle? Prvním signálem většího deficitu bývá většinou

 • únava a slabost,
 • zhoršený energetický metabolizmus,
 • zhoršené svalové funkce, například svalové křeče nebo pomalá stavba svalové hmoty, 
 • potíže s nervovým systémem ad.

Závažný deficit se ale může projevovat také jako zdánlivá onemocnění, která po jeho doplnění přirozeně mizí. Je obecně známo, že hořčík je potřebný k dosažení optimálního zdraví a vitality. 

Vědeli jste ale, že hořčík nemusíte užívat jen v tabletách? Hořčík se totiž vstřebává velmi dobře a rychle také pokožkou. A tato cesta užívání přináší hned několik výhod:

 • Magnézium může v plném rozsahu působit přímo v místě aplikace. To ocení především sportovci, které často trápí křeč v jedné svalové skupině.
 • Hořčík se cestou přes kůži vstřebává rychle a beze zbytku. Z naší zkušenosti můžeme říci, že tak přináší nejrychlejší možnou úlevu.
 • Při této aplikaci se úplně vyhneme kontaktu s trávicím traktem. To je výhodné ze dvou důvodů:
  • eliminujeme tak ztráty magnézia (protože z trávicí soustavy nikdy nestrávíme 100% spolknuté dávky) 
  • ušetříme si možné nežádoucí účinky - vyšší dávky hořečnstých iontů totiž působí projímavě (toho využívají třeba hořké projímavé minerální vody, což oceníme při zácpě, nikoliv ale jako vedlejší účinek naší hořčíkové terapie).

 

Hořčíkový sprej je proto ideálním přípravkem pro všechny, kdo chtějí magnézium do těla doplňovat přirozenou cestou.

 

Hořčíkový sprej obsahuje hořčík získávaný z čistě přírodního zdroje - z prastarého evropského mořského dna Zechstein, které je 250000000 let staré a 1600 m hluboké. Slaný nálev obsahuje 31% chloridu hořečnatého (MgCl2).

 

Složení: chlorid hořečnatý, voda.

5 ml (6,6 g) Magnesium oil poskytuje 508 mg hořčíku

 

Jak sprej používat:

I přes skutečnost, že přípravek ve svém složení neobsahuje žádný olej, hořečnatý roztok tvoří příjemnou lehce mastnou konzistenci. Přirozeně tak tvoří přípravek ideální k aplikaci na pokožku, vlasy i další části těla. 

 • Nanesením spreje na pokožku (ideálně pro koupeli nebo sprše) místo běžného tělového krému můžete doplňovat hořčík přímo do buněk těla dle Vaší potřeby. Aplikace je vhodná např. pod paže, na zadní stranu kolen a na chodidla (oblasti s vysokým prokrvením). Aplikace je možná 1x až 5x denně.
 • Sprej s hořčíkem lze použít i ústně a to na posílení, zkrášlení a mineralizování zubů, stačí jen nastříkat na kartáček nebo přímo na zuby.
 • Můžete přidat 25 ml roztoku do horké koupele na uvolnění těla a absorbování hořčíku do těla. 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: